Připomínky k požadavkům

Stupal | 27.06.2011

Snažil jsem se prosadit zpomalovací retardéry také, ale z důvodů regulí, tak jak jsou na úřadu nastaveny, to nejspíše nebude možné. Samotné "účinnost" retardéru je diskutabilní, protože sice auta zpomalí, ale zase zde bude vyšší hlučnost z akcelerace a brzdění. Tak to praví alespoň zkušenosti z jiných míst s retardéry.
Žádost o zřízení dopravní značky na konci ul.Trtílkova zákaz vjezdu bojuji již několik let. Získal jsem alespoň dobrozdání, že zde bude osazena značka B1 s dodatkovou tabulkou Dopravní obsluze vjezd povolen. Ani ta zde dosud osazena není.
Rozhodně bych přikládal větší důraz na vysázení nových stromů na místech původních již pokácených v aleji Trtílkova. Původní stromy jsou staré a mnohdy nemocné.
Pokračování betonového chodníku za sektářské budhisty je blbina. Pěšina, ať už jakákoliv, je rozhodně lepší než další beton. Dost bylo na tom, že se veškerá původní kamenná dlažba z brněnské droby nechala vykopat a odvézt a namísto ní byl osazen beton, beton a beton. Prý si to však žádali občané, že se jim špatně zametá v zimě sníh...

Přidat nový příspěvek